define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); «Зоря», як зоря для «Динамо»

«Зоря», як зоря для «Динамо»

image (21)

Вже другий день я живу під враженням від гри луганської «Зорі» в матчі проти «Манчестер Юнайтед» у Манчестері на стадіоні «Олд Траффорд».

Все життя вболіваючи за київське «Динамо» мені гордо за «Зорю». Але я не можу зрозуміти, чому у хлопців із «Зорі» вийшло повозити по полю зірок світового футболу, а динамівці із менш титулованими суперниками виглядають на полі як вівці? Їй Богу.

Мені дорікнуть знавці футболу і приведуть статистику на кшталт: індивідуальна майстерність, відсоток володіння м’ячем, кінець кінців — результат гри. Згоден. Та поміркуймо інакше. Якби нам був головним результат, ми б вболівали переглядаючи тільки результати матчів. Так ні, ми йдемо на стадіон і хочемо бачити видовище — хорошу гру (я пересічний вболівальник і дивлюсь на гру, як на картинку). Що там говорити. Навіть жінки, які, як правило, байдужі до футболу, матч за участю «Зорі» дивляться відкривши рот і втикнувши ніс у екран телевізора, а під час гри за участю «Динамо» засинають (сам був свідком). Та й, якщо бути відвертим, така поразка «Зорі» залишила за собою набагато приємніші враження, ніж деякі перемоги «Динамо».

Не хочеться накаркати (для динамівців) та здається не за горами той час, коли на луганську «Зорю» буде приходити тисяч п’ятдесят вболівальників, а на київське «Динамо» тисяч п’ять.

P.S. Маю надію, що я таки помилився у своєму пророцтві, а сказане давно розуміють керівники київського клубу і найближчим часом ми будемо любуватися красивою, видовищною і результативною грою київського «Динамо».

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии