define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Жириновський ділить Україну. І це вже не вигадки

Жириновський ділить Україну. І це вже не вигадки

Про ненависть Володимира Жириновського до українців і України вцілому відомо давно. В більшості випадків його заяви ми сприймаємо не надто серйозно. Але коли вже заява носить офіційний характер, то я вважаю, що владі України потрібно реагувати адекватно.

Так, сьогодні з’явилася інформація польських журналістів з посиланням на джерело tvp.info про офіційний лист від Держдуми Росії, який надійшов до польського МЗС (за даними окремих ЗМІ також до МЗС Румунії та Угорщини) з пропозицією «поділити» Україну. Зокрема, заступник голови Держдуми Володимир Жириновський запропонував провести референдум щодо прихильності до цих країн п’яти західних областей України, а саме: Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської і Рівненської.

І хоча за даними ЗМІ в польському МЗС називають подібні заяви «дивними» і обіцяють «ввічливо» відповісти на це звернення, без згадування про зміст листа, мене особисто даний випадок дуже непокоїть і навіть дратує.

Я, як виходець з Івано-Франківщини, знаю напевно, що Західна Україна не хотіла і не хоче приєднуватись до Польщі чи до будь-якої іншої держави, а навпаки завжди кров’ю відстоювала і боролася за свою незалежність. A відтак, думки російських ненависників зухвалі, беззмістовні і розцінюються мною, як намагання «женити» захід України без згоди  самого українського Заходу.

В даному випадку непокоїть той факт, що влада України, очевидно, виглядає настільки безпорадною в очах інших країн, що вони дозволяють собі вдаватися до подібних кроків. Звертаю Вашу увагу і підкреслюю, що згаданий лист був надісланий не персонально Жириновським (це б ми пережили), а офіційно Державною Думою Російської Федерації.

Особисто моя думка така, що хоча Польща, Румунія і Угорщина цю заяву всерйоз не сприйняли, та я переконаний, що вони будуть уважно стежити за реакцією української влади. І якщо наша влада буде реагувати так «жваво», як вона останнім часом реагує на зовнішню  та внутрішню ситуацію в країні, такі листи можуть надійти не тільки від Російської Федерації.

Дай Бог щоб мої побоювання не справдились!

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии