define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Чергове засідання у Зміївському районному суді Харківської області за вклад «гарантований державою»

Чергове засідання у Зміївському районному суді Харківської області за вклад «гарантований державою»

Правильно буде сказати: вчора вже вкотре не відбулось засідання Зміівського районного суду Харківської області по справі за позовом одного державного банку до мого клієнта, де банк намагається визнати укладений ще в 2008 році депозитний договір не дійсним, тим самим позбавити мого клієнта права повернути свій вклад.

Мене дивує (сказати більше — нервує), коли бачу рекламу цього банку з лозунгом: «Спіть спокійно. Повернення вашого вкладу гарантоване державою». Може хтось і спить спокійно, а от моєму клієнту не спиться, адже він більше шести років намагається повернути вкладені кошти, в той час як банк не визнає договір і каже, що він взагалі не укладався…, і це при тому, що проведено ряд експертиз, які підтвердили справжність підписів і відбитку печатки банку на договорі та квитанції. Ось таким не хитрим способом, банк, прикриваючись гарантією держави, підло вирішив присвоїти кошти мого клієнта. В мене тоді виникає закономірне питання: лозунги не правдиві, чи держава саме так гарантує повернення вкладів? Та дійсно, навіщо повертати колись гарантовані державною вклади, проценти по них, неустойку за невиконання зобов’язань тощо, якщо можна цинічно відмовитись від виконання зобов’язань по договору, вказавши, що договір не укладався і ми вас (клієнта) взагалі не знаємо…

Та все ж, розуміючи, що визнати договір не дійсним скоріш за все не вийде, банк зайняв позицію відтягувати прийняття рішення, йдучи на різні дії, які не тільки суперечать нормам ЦПК, але й нормам совісті й моралі, напевно розраховуючи, що рано чи пізно у горе-клієнта опустяться руки. Та руки у нас не опускаються і ця справа стала вже принциповою. От тільки проїжджаючи більше року повз білборд при в’їзді в м. Харків, де величезними літерами й досі «гарантують вклад державою…», серце розривається від цинічної брехні і неповаги до своїх громадян, з якими будуть рахуватися тільки в момент укладення договору і отримання від них коштів, а от потім… як кому повезе!

Моєму клієнтові не повезло, він змушений відстоювати свою правоту в суді. І це нам не легко дається, адже суд, як відомо, теж державний! Проте на нашій стороні правда і непереборне бажання боротися за справедливість, а тому, рано чи пізно — ми здобудемо перемогу!

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии