Судді взагалі закон не читають?

Прийшла сьогодні на консультацію жінка з ухвалою суду, якою їй повернуто позовну заяву, так як вона нібито звернулася не до належного суду. Справа про стягнення збитків за завдану шкоду залиттям квартири. Позов був направлений до суду по місцю розсташування майна (квартири).

Суддя повертає позов з підстав, що позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування (ст. 109 ЦПК України).

Але ж відповідно до ч. 6 ст. 110 ЦПК України, позови про відшкодування шкоди, завданої майну фізичних або юридичних осіб, можуть пред’являтися за місцем завдання шкоди.

Вони (судді) взагалі закон не читають?

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии