define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Третього березня. Четвер

Третього березня. Четвер

image (7)

Вітаю!

У моїй діяльності непоодинокі випадки, коли вперше заходиш на роботу тоді, як більшість сусідів по офісу вже їдуть додому.

Так і сьогодні, майже весь день їздив по справам: зранку в Макарів у реєстраційну службу щоб зареєструвати право власності на будинок по рішенню суду. Повертаючись зайшов до слідчого Святошинського РУ і знайомився з матеріалами справи, в якій я представляю потерпілу сторону. В офісі мене вже чекали колега-адвокат і колега-юрист, з якими обговорили шляхи нашої подальшої співпраці. Пізніше прийняв документи від довірителя і провів декілька консультацій. Згодом склав заяву про відкриття виконавчого провадження і закінчив недописану вчора касаційну скаргу.

Поміж того день видався цікавим, а подекуди й веселим. Зокрема мене розвеселила розповідь жінки, яка поділилася зі мною своїм обуренням із-за поведінки слідчого, який у справі про побиття її десятилітньої дитини змушував дитину підписувати протокол допиту, не даючи можливості його підписати матері дитини… Вони там взагалі з глузду з’їхали? Ще б немовлят заставляли підписувати протоколи слідчих дій!

На сьогодні все! Доброї всім ночі!

1 комментарий к записи “Третього березня. Четвер”

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии