define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Тепер вже «шедевр» від слідчого Оболонського РУ

Тепер вже «шедевр» від слідчого Оболонського РУ

Відповідно до ст. 220 КПК України, клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов’язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.

Відтак згідно ч. 2 ст. 55 КПК України права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.

Але слідчий Оболонського РУГУ МВС України в м. Києві очевидно має свою інтерпритацію зазначеним нормам. Дарма, що мій клієнт ще в серпні 2014 року та березні 2015 року подав завяи про кримінальне правопорушення і просив визнати його потрепілим. Дарма, що з серпня 2014 року потерпілим неодноразово подавались клопотання до слідчого і направлялись скарги до суду (в тому числі апеляційного) в статусі потерпілого. Та найбільш цікаво, що декілька місяців тому цей самий слідчий на підставі ст. 220 КПК України задовольняв клопотанння мого клієнта, як потерпілого. А от в червні 2015 року слідчий вирішив, що в мого клієнта не має статусу потерпілого, а слідуючи логіці його постанови, ніколи й не було.

Цікаво, слідчий осягнув дзен і почав читати закони «по-іншому», а чи просто в нього погана пам’ять?! Чи може так треба було?! Судіть самі почитавши цю постанову.
333

1 комментарий к записи “Тепер вже «шедевр» від слідчого Оболонського РУ”

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии