define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Справжні міліціонери існують…

Справжні міліціонери існують…

На жаль працівники нашої міліції «славляться» не найкращою репутацією серед людей. Я був теж такої думки, однак сьогодні мої переконання дещо хитнулися в кращу сторону. Я зустрівся з порядним і чуйним представником силового відомства, дільничним інспектором. Мабуть не варто заглиблюватись у передумови, скажу тільки, що сьогодні близькій мені людині вкрай потрібна була допомога, знайти свою маму, яка знаходиться далеко за межами Києва, у Вінницькій області, з якою декілька днів був відсутній будь-який зв’язок.

Перепробувавши всі можливі способи відшукати матір (через зайнятість не було можливості з’їздити туди), йдучи на крайні методи й не вірячи у позитивний результат, я зателефонував у райвідділ міліції того міста і попросив дільничного, який обслуговує названий мною будинок, щоб він здобув хоч якусь інформацію… На моє величезне здивування дільничний інспектор декілька разів виходив за вказаною адресою, допоки не знайшов потрібну мені людину і не переконався, що вона жива й здорова.

Вважаю, що цей поступок гідний пошани і визнання! Не потрібно судити всіх підряд, адже навіть в не надто шанованих людьми правоохоронних органах зустрічаються справжні професіонали, чесні, порядні і чуйні люди. Жаль, що їх так мало, але саме вони дають іскру надії на завтрашнє щасливе майбутнє.

14 комментариев к записи “Справжні міліціонери існують…”

 • Alice:

  Наступний пост слід присвятити прокурорам,оскільки про суддів вже писали. Крім того, залишаються держслужбовці, працівники СБУ, прикордонники, тощо. Теж слід дати оцінку їх діяльності)))

 • Rovanvas:

  Обов’язково! Я вже з нетерпінням чекаю, коли з перелічених вами професій хтось відзначиться доброзичливістю, чесністю і порядністю… А щодо прокурорів, то я знаю таких, про яких теж варто написати, проте, не хочу забігати наперед, ще почекаю:)

 • Іто:

  Цікаво, дільничному Ви представились просто як громадянин, чи як адвокат? Можливо в нього порядність вибіркова.

 • Rovanvas:

  Як адвокат… Але це не показник, адже деяких працівників міліції мій статус не завжди спонукає вчиняти достойні і благородні вчинки.

 • Riko:

  Дивно,виключний випадок.Здаеться,що цей дільничний в сусідній квартирі проживає…

 • удаб:

  Роман судя по таким статьям Вы пользуетесь большим авторитетом среди сотрудников ОВС….участковый сделал просто свою работу …если бы он этого не сделал у него бы самого сон нарушился- ну зачем ему волнения(получил инфу и ничего не предпринял как минимум «слежубное»….
  Так что он просто сделал свою работу — не больше, не меньше….
  Как форма благодарности, конкретному сотруднику, у которого ущемлённое самолюбие….??????
  Тут ходят прокуроров «пообсуждать»ну что жбудет очень интирестно….
  Да роман есть предложение «пообсуждать некоторые Ваши истории взаимоотношения с правоохранительными органами»ведь наверняка они у Вас есть опыт общения с правоохранителями?..Вот Ваше мнение «негативное мнение о них правильное или обманчивое??????…..

  • Rovanvas:

   Удаб, я повністю підтримую Вашу думку, що мій випадок — це скоріш людське відношення, а вже потім професійний обов’язок працівника міліції. Але ж погодьтеся, що нічого йому не мішало відмовити у моєму проханні, і як ви знаєте, навряд чи б вдалося за таку відмову притягнути когось до відповідальності. Тому й здивувало, що він відкликнувся. Щодо мого ставлення, то я б не сказав, що воно крайнє негативне: в проавоохоронних органах працює досить багато порядних, професійних і доброзичливих людей. Але разом з тим доводилось зустрічати й не таких доброзичливих, порядних і професійних, при тому, нажаль, набагато частіше.

   • удаб:

    ну да отказал бы он Вам …..а если там труп? а тут ещё адвокат из Киева звонит…ужлучше пойти проверить, а потом на базар дань сбивать с бабушек , торгующих семечками…

    • olga:

     Я с вами согласна, на самом деле искренности в действиях участкового абсолютно не пахнет, человек боялся скандала, который может устроить крутой адвокат из Киева.
     Правоохранительные органы сейчас стремятся подороже продать дела или вообще ничего не делать, ссылаясь на занятость. О пракуратуре я бы послушала, там наверное есть что-то интересное, особенно со слов адвоката. Хочется узнать уровень продажности этих бумагомарателей.

 • Rovanvas:

  Я Вас мабуть розчарую, Ольга, але на щастя в тих справах де я приймав чи приймаю участь зустрічаються порядні і професійні представники прокуратури. А щодо всезагального (не найкращого) ставлення, то переконаний, що диму без вогню не буває. В той час категорично проти рівняння всіх під одну гребінку. Думаю адвокати теж не надто позитивні герої в настроях суспільства, та в той же час, це ж не означає, що серед представників моєї професії відсутні порядні люди, які гідно і професійно виконують свою роботу.

  • olga:

   Роман вам попадались опытные имитаторы которые создавали видимость работы и человечности, сама милиция и пракуратура делают человека злым продажным и безсердечным да еще и брехливыми. Надеюсь их расформируют, нам не нужны такие защитники.

 • удаб:

  Так что будут новые истории? Или может сразу о сотрудниках прокуратуры поговорим?……

  • olga:

   Думаю историй не будет но можно о них поговорить. это сечас модно, обсуждать прокуроров!Уважаемый удаб, верите ли вы о честных преданных долгу службы прокурорах или это миф?

   • удаб:

    Процентовка очень мала ….да и то сейчас уже последних убрали….скажу так по своем опіту они есть. в молодом покаление нет, а вот «старожилы» могут задать темпу….Вон посмотреть что сейчас тот же Шокин делает…а ведь уважением среди важняков в ГПУ он пользовался….
    а сейчас ещё и функцию следствия. которую он раньше курировал хотят убрать у прокуратуры….
    сейчас прокрорами районов стают в основном «сыночки»…

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии