define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Щось важливіше за гонорар

Щось важливіше за гонорар

Не хочеться справити враження ніби гонорар для мене не важливий і він мене зовсім не цікавить. Цікавить, адже це моя робота і мій  засіб існування. Але бувають моменти, після яких на душі набагато радісніше ніж після отриманого гонорару. Одним з таких моментів є щира вдячність людей.

На цьому тижні мені зателефонувала жінка, якій я більше року тому допоміг втриматися на посаді в одному з міністерств. Так як у неї тоді був скрутний матеріальний стан, я погодився допомогти їй безкоштовно. Моя допомога можливо й не була вирішальною, але комплекс наших дій допоміг тоді їй залишитись на своїй посаді, де вона і працює по сьогоднішній день.

І ось коли я вже майже забув про цю справу, вона подзвонила і запропонувала зустрітись. Я, звісно, погодився. Після цієї зустрічі передати свої враження словами просто неможливо. Бачучи людину, очі якої переповнені вдячністю — це найбільша нагорода за твою роботу! Після таких миттєвостей поволі починаєш вірити, що твоя діяльність не марна і дійсно потрібна людям! Тому, як бачимо, гонорар не  саме головне. Відчуття потрібності і вдячність за роботу — ось важлива складова адвокатської практики.

1 комментарий к записи “Щось важливіше за гонорар”

  • Володимир:

    Я дуже вдячний Романові Васильовичу за виграну справу проти КП «Київпастранс»!!! Судитися із державними структурами завжди складно, та все ж ми їх перемогли!!! Мої найкращі побажання, і нових перемог над «злом»!!!!!

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии