define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Між поляком і українцем

Між поляком і українцем

Нещодавно мій друг, який щонайменше три рази на місяць буває в Польщі, провів цікаву паралель між поляком та українцем і дійшов висновку, що поляки з українцями повністю ідентичні, окрім – поляк поважає іншого поляка і любить свою країну.

Розказує, що перетнувши українсько-польський кордон, особливо нічого не змінюється: в туалетах також пропадає мило і полотенця, на касі можуть обрахувати тощо. Але коли мова заходить про Польщу або іншого побратима, поляк підстрибує мов ошпарений і кричить — «поляк єден».

Особисто мені вже набридла тема «останніх подій», та не можу я її оминути й зараз, так як вона повністю ілюструє нашу відмінність від поляків, які, впевнений, не допустили б таке на своїй землі.

Не знаю як Ви, але я не усвідомлюю кучку поляків, наприклад в Люблінському воєводстві, які б вивішували українські прапори на адміністративних будівлях і вимагали референдум про приєднання до України тощо.

Нажаль те, що здається безглуздим за польськими і світовими мірками, ми сьогодні бачимо в себе на землі, тільки чомусь не хочемо брати приклад сусідів: згуртовуватись, поважати один одного, відчувати гідність за те, що українець.

Не буду чекати допоки на мою адресу проллються думки незгідних і дещо виправлю сам себе. Дійсно, останні події на українських землях згуртували українців і запалили в наших серцях національну гідність. Та в той же час, гадаю ні для кого не секрет, що поміж нас є ще достатньо тих, хто й досі не любить Україну і ненавидить все українське. Про них і йшла зараз мова.

1 комментарий к записи “Між поляком і українцем”

  • Ирина:

    Дійсно в Європейських країнах люди більш виявляють свій патріотизм. Думаю у нас також багато справжніх патріотів (майдан це показав), та нажаль принцип «моя хата з краю» чомусь таки переважає:( Думаю перш за все нам треба міняти свідомість, адже все інше в нашій нації є сповна…

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии