define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Про братерство

Про братерство

Ще в університеті на лекціях з «Теорії держави і права» викладачі для кращого розуміння предмету, прирівнювали устрій держави до устрою будь-якої сім’ї, яка так само має свою власність, свій бюджет, членів родини, друзів, сусідів, ворогів.

Cлідуючи цій аналогії, ми на сьогоднішній день маємо картину в державі, коли «рідний брат», який живе по сусідству увірвався в оселю, творить безчинства, руйнує майно, глумиться над членами сім’ї та ще й кожний день погрожує забрати домівку. Здається, кожний заради безпеки сім’ї не простить таку поведінку навіть і рідному брату, — бо який вже після цього він брат? Навіть в масштабах невеликого села, така бездіяльність господаря дому викличе до нього неповагу зі сторони інших сусідів і їхнє бажання так само колись увірватись в його дім, зруйнувати майно, збезчестити дітей і забрати хату. Чому ж ми прощаємо таку поведінку названого колись «брата» в лиці Російської федерації?

Задумаймось і згадаймо своїх батьків. Не думаю, що батько кожного з нас, якщо виникала колись загроза його родині й майну, мовчав склавши руки. Навіть якщо брат і сильніший за тебе, коли на твою домівку нападають вороги, думки про можливі втрати стають недоречними. Цього нам не пробачить історія і власні діти.

2 комментариев к записи “Про братерство”

  • Kiss:

    Думаю що «сусід» таки зайшов уже дуже далеко (враховуючи часткову мобілізацію, надіємось, що все таки закінчиться мирно :(

  • Riko:

    Цей старший брат захворів(Путлер мається на увазі),і його велика родина повиннна відправити на відпочинок.Краще-на пенсію.Коли вже Росія встане з колін?Ще недовго чекати…

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии