define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); П’ятого березня. Субота

П’ятого березня. Субота

image(4)

Вітаю з суботнім, вихідним днем!

Для мене субота — це день, коли вільно почуваєшся і на роботу можна не йти. Та я йду, бо як правило, за робочий тиждень все не встигаю зробити, а субота дає шанс виправити, підправити, наздогнати… А ще субота — продуктивний день, бо така вже наша натура: коли треба працювати — нема бажання, коли відпочивати — хочеться до роботи. Субота в собі це об’єднує і їдучи на роботу підсвідомо готовий не працювати, але й не можеш натішитися, коли багато вийде зробити.

А ще в суботу в мене традиція — відвідувати найближчого друга. На жаль не завжди є можливість, та коли виходить, наступає свято думок і вернісаж ідей, із приємним запахом смакоти з кухні та репертуару Ободзинського з комп’ютера. Там народилися сайт, блог та безлічі ідей, що з ними і не тільки з ними зв’язані.

Не обійшлося без ідей і сьогодні. А оскільки практично кожна з них втілюється у життя, то можна забігаючи на перед сказати, що найближчим часом на сайті з’явиться «календар справ», де кожний потенційний і вже існуючий клієнт, маючи бажання завітати на зустріч, перед тим як телефонувати і домовлятися про неї, клікнувши на «календар», зможе пересвідчитись про мою зайнятість в той чи інший день. Обравши зручний для себе і вільний для мене час, буде змога той час «забронювати» і зареєструватись до мене на консультацію.

Як бачите, навіть в суботу ми робимо все щоб бути ближчими до своїх клієнтів!

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии