define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Недооцінка професії юриста

Недооцінка професії юриста

Для кожного його професія здається найважчою і найважливішою, а всі інші професії ніби другорядними. Це й не дивно. Зазвичай багато хто здобуваючи свій фах немало настраждався, недоспав ночей, відчув немало принижень на початках своєї діяльності тощо. Дивним є те, що ці ж самі люди не поважають працю інших, міряючи обсяг і оцінюючи її крізь призму власної професії. Як не дивно, але професія юриста також дуже часто відчуває на собі певну недооцінку і потурання.

Можна навіть навести приклад з власного досвіду. Ось наприклад водій розуміє обсяг зробленої роботи так: завантажив, перевіз, розвантажив… — результат видно і заперечити важко (не в обіду професії водія). А одноманітна праця юриста в офісі з десятками нормативних документів (мовчу за багаторічний досвід, навики і довгі роки навчання) ним чомусь не цінується. Він може спокійно прийти і сказати, що передумав відправляти підготовлену юристом заяву до суду, і тому вважає, що юрист повинен повернути йому гроші, бо мовляв – результату нема.

Є й інші не менш «цікаві» формулювання недооцінки роботи юриста. Прийшовши з проблемою людина готова оплатити роботу, але після успішного виконання, враз вона «помудрішала» і заявляє, що її справа насправді була не надто складна і на її думку не вартує тієї суми, про яку раніше домовлялись. Методи, навики, зв’язки, авторитет юриста нею не оцінюються і оплаті на іі думку не підлягають. А от виритий перед будинком котлован чи перекидана купа навозу – так, це результат, бо його ж видно, навіть можна пощупати або понюхати. Папірець же з суду, а особливо коли вже він в кишені, немає чомусь ніякої цінності.

Сказане не слід вважати намаганням викликати співчуття у читачів, це розповідь про будні юриста, які не такі вже безхмарні, як вважає більшість.  Та треба сказати, що так не завжди і все таки зустрічаються люди, які вміють цінувати працю інших. Заради таких людей і для них хочеться працювати. Що власне ми – юристи, кожного дня і робимо. Скажу тільки, що незадоволені працею других – перш за все незадоволені своєю, бо неможливо не цінувати труд інших в повній мірі цінуючи свій.

1 комментарий к записи “Недооцінка професії юриста”

  • Ирина:

    Важко щось додати до сказаного, нажаль у нашому суспільстві диплом, досвід та власне і розум людини нічого не варті…

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии