define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Чи завжди все залежить від адвоката?

Чи завжди все залежить від адвоката?

В моїй роботі інколи приходиться переживати за своіх клієнтів більше ніж за себе. А як тут не перейматись, якщо завтра розгляд кримінальної справи по розтраті майна, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років, а мій підзахисний не виходить на зв’язок.

Так як клієнт вину визнав та не заперечує щодо фактичних обставин справи і щиро кається, є сенс просити суд покарання, яке не пов’язане з позбавленням волі, або ж покарання з випробуванням. Та для досягнення цієї мети, мною було запропоновано клієнту здійнити ряд дій, які суд визнав би пом’якшуючими обставинами, які необхідні для застосування покарання з випробуванням чи виходу судом за межі санкції статті. Натомість, клієнт мало того, що скоріш за все, не вчинив жодної дії, навіть не піднімає телефон щоб сповістити мене — свого адвоката про це. Звісно, на це можуть бути поважні причини, але так стається не вперше і завтра перед засіданням я можу дізнатись, що клієнт нічого не підготував… А потім адвокат винен за результат і призначене покарання…

Ось так і працюєм, де часто мої старання ігноруються людьми, які б мали бути зацікавлені в результаті найбільше.

2 комментариев к записи “Чи завжди все залежить від адвоката?”

  • Юличка:

    Зато есть такие люди которие наоборот звонят вам спрашуют как что и когда и чем помощь для того что б побестрее решить тот или иной вопрос!!! Для того что б всем было хорошо:)

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии