define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Інвалідний візок, як невід’ємний атрибут на шляху до милості Феміди

Інвалідний візок, як невід’ємний атрибут на шляху до милості Феміди

Сьогодні в стрічці новин промайнула інформація, що в Харкові знову судять Кернеса. Кинулось в очі, що Кернес сидить у інвалідному візку. Спочатку десь навіть шкода його стало, а потім згадалось щось до болі знайоме: я вже бачив наших VIP-обвинувачених на інвалідних візках, і не раз.

Скажімо Рудьковський після феноменального польоту з кралями на борту, тільки приземлившись, одразу в суд в’їхав на інвалідному візку, з виразом обличчя, ніби між візком і Рудьковським знаходився кактус або їжак. В такому ж візку, але вже із суду вивозили ректора-Мельника, щоправда на ньому не було обличчя взагалі. Юлю теж на візку до суду возили, а потім одразу ж з колонії привезли і на Майдан, щоправда на каблуках.

А я в той час задаюсь: невже адвокати віпів нічого мудрішого не здатні придумати, і чи не набридло Феміді одні і ті ж методи? А може шлях до милості Феміди тільки на інвалідному візку?

Пишучи це я розумію, що людина дійсно могла бути хворою і це не зовсім правильно і гуманно. Та як ми мали можливість спостерігати після судових засідань, всупереч законам фізики та анатомії, процес виздоровлення бив у них рекорди. Це прості люди, потрапивши в інвалідну коляску, роками з неї не встають, а більшість в ній і помирають. Наші згадувані герої на щастя не стали інвалідами, з коляски встали одразу після позитивного для них рішення. Скажімо Рудьковський, вже веселий, здоровий, дає інтерв’ю, жартує, заграє з журналістками, Мельник влаштовує бал з феєрверками і танцями до ранку, Юля вже вільно ходить в каблуках, при тому не те що без милиць, навіть без палочки… На щастя, чомусь здається, що Кернес теж, не дивлячись на його поранення, одразу після завершення процесу, у випадку позитивного для нього вироку (якщо справа до нього звісно дійде), миттю стане здоровим… Думаю за такі пророцтва і сам Кернес на мене не образиться.

Але ж чому ці мужі, не останнього (як би не скептично це звучало) гатунку, не знаходять мужності гордо стояти й перед судом? Чи може підсвідомо діє древнє правило: «як жив, так і перед судом став»?

1 комментарий к записи “Інвалідний візок, як невід’ємний атрибут на шляху до милості Феміди”

  • Rovanvas:

    Ну ось, не без гордості можу констатувати, що мої слова були в чомусь правдиві, бо маємо нещастя спостерігати, як в останні дні, вже колишнього нардепа-радикала Ігоря Мусійчука, вперто намагаються витягнути» на свободу, переконуючи суддів Апеляційного суду, що Мосійчук страшенно хворий… Не вистачає за традицією тільки інвалідного візка, — думаю я. Мабуть не встиг його купити, бо ж треба колись на лікарів накидатися, депутатськими запитами тургувати, міліціонерів на коліна ставити…

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии