define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Адвокат і його амбіції

Адвокат і його амбіції

От що значить напружений день: як зробив зранку каву, то згадав про неї і випив тільки вечором. Та я не скаржусь, а навпаки — переповнює гордість, що день прожито не марно. Звісно, все заплановане не зроблено, але іноді здається, що все я й до смерті не встигну зробити… Щоправда почав задаватися питанням: це я такий повільний, чи амбіції настільки високі? Та все ж вважаю: краще доробити завтра, те що сьогодні не встиг, ніж взагалі жити без амбіцій.

Для адвоката амбіції багато чого значать. Хороший адвокат, побачивши хоч якийсь шанс вчепитися за нього, буде триматися до останнього, і не відмовиться від справи, чекаючи іншої, яка без жодних зусиль буде виграна. Звісно, програвати нікому не хочеться, але ж не всі знають смак насолоди від виграшу в безнадійній справі. Якщо займатися тільки розлученнями і стягненнями аліментів, то статистика виграних справ звісно буде рости, от тільки задоволення від такої роботи і почуття потрібності стихне. Один відомий американський адвокат минулого століття славився тим, що брався тільки за безнадійні справи, в яких його клієнтам загрожувала смертна кара. Якось його запитали: як він себе відчуває, коли його клієнта страчують? На що він відповів: «краще запитайте, що я відчуваю, коли врятую хоча б одній людині життя…». В цьому мабуть і суть справжньої адвокатури: зробити те, що не під силу іншим. А брати з людей гроші за те, що вони й самі можуть зробити — це не зовсім чесно. Таких людей достатньо буде просто проконсультувати.

На цьому і завершимо. А то я о другій годині ночі, розмірковуючи про хорошого адвоката, забув, що в мене завтра три судових процеси, і навряд чи буду я там корисний сонним.

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии