define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Другого березня. Середа

Другого березня. Середа

image(1) (1)

Доброго вечора!

Вже давно на блозі відкрита рубрика «щоденник адвоката». В проекті ця рубрика мала б щоденно наповнюватися новими записами про мій робочий процес. На жаль «не сталося як гадалося», адже після бурхливого і виснажливого дня на «щоденник», як правило часу не вистачає. Та «краще пізно ніж ніколи» — говорить відоме прислів’я, а я його дещо перефразую і скажу — краще хоч колись ніж ніколи.

Отож, вітаю всіх із закінченням сьогоднішнього дня і екватора робочого тижня!

Для мене цей день видався не надто легким, так як сьогодні було заплановано два судових засідання, одне з яких по обвинуваченню мого підзахисного у вчиненні тяжкого злочину. Тож із самого ранку готувався до допиту потерпілого: переглянув наявні матеріали, звірив їх вже з наданими показами свідків і обвинуваченого, з чого сформував біля двох десятків питань. На жаль не всі підготовлені мною питання отримали відповіді, адже потерпілий нічого не пам’ятав і більшість питань самі по собі відпали. Та це й не погано для захисту: будь-які сумніви будуть трактуватися на користь обвинуваченого. Тому неможливість потерпілого відповісти на питання в якій годині, де і за яких обставин змусить задуматися суддю про наявність складу кримінального правопорушення.

На інше засідання по депозитній справі я не встиг, оскільки навіть «скорочений» допит потерпілого затягнувся майже на три години. Тож прийдеться вибачатися перед суддею і чекати наступного засідання. І це все до обіду.

Після обіду вимушений був дещо змінити заплановану роботу над касаційною скаргою, так як з прокуратури прийшов лист про відмову у внесенні відомостей до ЄРДР. Тому, в першу чергу потрібно було написати скаргу в суд про визнання дій працівників прокуратури незаконними і зобов’язання внести відомості по моїй заяві в ЄРДР.

До касаційної скарги приступив біля сімнадцятої години і надія її закінчити сьогодні пропала. Добре, що на касаційне оскарження рішення суду закон надає двадцять днів.

Крім того, в процесі робочого дня провів усну консультацію в офісі і декілька консультацій по телефону, уклав договір про правову допомогу, відповів на питання з сайту, зустрівся з наявними клієнтами тощо. І повірте це не все, що я сьогодні планував зробити. Тому, якщо записи в «щоденнику» будуть не кожного дня, скоріш за все працюю над справами, які «на завтра» відкласти не можна.

На все добре. Гарного всім вечора!

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии