define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Десятого березня. Четвер

Десятого березня. Четвер

image (18)

Ледве стримався щоб не привітати всіх з початком робочого тижня, аж раптом згадав, що сьогодні вже четвер. І хоча вчора вже був не вихідний день, чомусь здається, що більшість по-справжньому приступили до роботи тільки сьогодні.

Для мене цей день виявився досить насиченим і навіть продуктивним. Зранку провів декілька консультацій в офісі, а ще більше по телефону. Поміж консультаціями вивчав матеріали нових справ і переглядав судову практику з подібних правовідносин.

Після обіду відвідав нараду Координаційного центру молодих юристів при Подільському РУЮ в м. Києві, де, у теплій обстановці і приємній компанії, ми з іншими членами Координаційної ради обговорили подальші кроки нашої діяльності.

Під вечір уклав з новим клієнтом договір про правову допомогу, на підставі якого взяв на себе зобов’язання представляти інтереси потерпілого в кримінальному провадженні. Справа досить цікава і водночас сумна. Виявляться в Україну повернулися 90-ті роки, а зокрема: погрози, шантаж і залякування людей з метою їх експлуатації, як безоплатної робочої сили. Надіюсь мої знання і зусилля допоможуть припинити порушення прав мого клієнта і сприятимуть швидкому притягненню винних до відповідальності. Але це вже не сьогодні.

На все добре і хорошого всім вечора!

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии