define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Деградація російського народу

Деградація російського народу

Дії президента Російської Федерації давно вже не витримують критики і не тільки з боку українців, але й з боку світової спільноти. Моє особисте ставлення до дій Путіна також вкрай критичне, але я б хотів зараз зупинитися на іншому, що власне визвало в мене ще більшу стурбованість.

Сьогодні мені спало на думку перевірити рейтинг підтримки росіянами президента Путіна в ключі останніх подій. Результат приголомшив. Виявляється напередодні Олімпіади в Сочі і анексії Криму, у Володимира Путіна був найнижчий рейтинг за всю історію його президентства — близько 42%. А після олімпіади в Сочі, і особливо після подій в Криму, рейтинг Путіна зріс до рекордної позначки – 78%.

Для мене це стало потрясінням, адже спостерігаючи за зухвалими діями Путіна, я, як і більшість із нас, звинувачував у всьому тільки його, а тепер зрозумів, що це такі настрої у всього «братського» народу. Виявляється на Україну війною пішов не особисто Путін, а весь російський народ, якого ми завжди вважали своїм братом і найближчим сусідом. Для мене це не що інше, як приклад хворобливості і деградації російського народу. Сумний факт.

2 комментариев к записи “Деградація російського народу”

  • Абсолютно з Вами згоден. Путін завжди використовував терор і війни для підняття свого рейтингу і схвалення своєї політики централізації влади в руках однієї людини.

  • Ирина:

    Так дійсно, сумно бачити як людей «зомбують», а вони не хочуть в це вірити

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии