define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Чи допоможе ООН і світова спільнота Україні?

Чи допоможе ООН і світова спільнота Україні?

Події в Криму за останні дні особисто в мене викликають почуття ошуканості українського народу. Ошуканості не тільки зі строни Росії, яка агресивно діє по відношенню до України і українського народу, а ошуканості зі сторони всього цивілізованого світу.

Уклавши, так званий Будапештський меморандум в грудні 1994 року, весь світ стоячи аплодував Україні за її відмову від ядерної зброї, а Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки, підписавши вказаний меморандум, гарантували Україні безпеку, незалежність, суверенітет та недоторканість кордонів. Україна ж, зі свого боку, отримала право у разі порушення цих домовленостей вимагати негайних дій з боку Організації Об’єднаний Націй.

І ось настав час країнам-гарантам виконати взяті на себе зобов’язання, але і країни-гаранти і весь світ тільки спостерігають за подіями в Криму і обмежується лишень заявами і закликами не провокувати збройний конфлікт. І це в той час, коли один з гарантів безпеки України свідомо порушує територіальну цілісність, суверенітет і безпеку України.

Представники української влади повинні не шукати, як вони кажуть, компромісу для мирного вирішення ситуації, а вимагати від країн-гарантів негайно виконати взяті на себе зобов’язання і захистити Україну. Свій благородний крок Україна зробила у 1994 році, коли заради світової безпеки відмовилась від ядерної зброї. Тепер весь світ, зокрема країни-гаранти, повинні показати, що вони дійсно гарантують і можуть і надалі гарантувати безпеку Україні.

Навіть самі затяжні конфлікти рано чи пізно закінчуються, а жити треба далі. І допоки Україна не буде відчувати захисту, залишається одне — працювати над розробкою власної ядерної зброї. Це моя думка.

Оставить комментарий

Поиск
Реклама
Свежие комментарии